Obróbka Filmów - Nagrywanie na YouTube

Tutorial Sony Vegas – Animacja w Sony Vegas

animacja w sony vegas

W tym tutorialu Sony Vegas przedstawię Ci w jaki sposób animować wideo, obrazy bądź cokolwiek co znajduje się na ścieżce video w Sony Vegas. Poznasz zasady używania klatek kluczowych oraz poznasz funkcje które pomagają nam pracę w Pan/Crop Edit programu Sony Vegas.

Animacja w Sony Vegas

[box type=”info” ]

Jeżeli chcesz być na bieżąco i otrzymać dostęp do darmowego kursu wideo do Sony Vegas wpisz się na listę aby otrzymywać na e-mail nowego lekcje wideo tylko dla zapisanych osób. Lekcje nie będą publikowane na blogu publicznie.[/box]

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

1 komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Od kilku tygodni zaczęłam interesować się robieniem jakiejkolwiek grafiki czy to ruchomej czy nie. Sony Vegas jest bardzo rozbudowanym programem, który daje swoim użytkownikom szeroką paletę możliwości. Wideoninja – bardzo mi pomogliście ze swoimi tutorialami i mam nadzieję, że będzie ich o wiele, wiele więcej!