Obróbka Filmów - Nagrywanie na YouTube

Formatowanie napisów w Sony Vegas

edycja-napisow-w-sony-vegas

Kolejny tutorial do Sony Vegas Tym razem przechodzimy do formatowania, edycji napisów w Sony Vegas. W poprzedniej lekcji poznałeś zasadę dodawania owych napisów. Jeżeli nie zapoznałeś się z ową lekcją to zapraszam do poprzedniej lekcji jak dodać napisy w Sony Vegas.

Formatowanie napisów w Sony Vegas

W tej lekcji pokaże Ci wszystko co związane jest z formatowanie i edycja dodanych napisów w Sony Vegas. Lekcja nie jest trudna, dowiesz się jakie są możliwości edycji napisów w Sony Vegas. Jest to kontynuacja całej serii odnośnie tworzenia napisów. Kolejna, 3 lekcja odnośnie animacji napisów w Sony Vegas będzie dostępna prawdopodobnie dla zapisanych osób na moją listę. 

Zapraszam do obejrzenia tutorialu wideo.

Ta lekcja jest rozwinięciem darmowego kursu do Sony Vegas. Jeżeli chcesz otrzymywać lekcje tego kursu, zapraszam do wpisania się na listę. Tak samo jak Ty, nie toleruję SPAMu i dlatego też na Twoją skrzynkę będą trafiały wartościowe wiadomości ode mnie.

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.