Obróbka Filmów - Nagrywanie na YouTube

Sony Vegas – Dodawanie Napisów

napisy-w-sony-vegas

Dzisiejsza lekcja wideo do programu Sony Vegas będzie poświęcona dodawaniu tekstów, tekstu, napisu do projektu Sony Vegas. Są to absolutne podstawy a dalsze części będą pojawiać się na łamach bloga wideoninja.pl w zależności od tego jak bardzo będziecie tego chcieli.

Jak dodać napisy w Sony Vegas?

[box type=”info” ]Zapisz się już dziś na Darmowy Kurs Video Sony Vegas. Poznaj najważniejsze aspekty pracy z Sony Vegas. Tak samo jak i Ty nie toleruję spamu więc możesz być spokojny. Nikomu nie udostępnię Twojego adresu a on posłuży mi tylko do komunikacji z Tobą.[/box]

Jak widzisz, dodawanie napisów w Sony Vegas nie jest trudne. Warto wspomnieć, że Vegas pozwala nam na kontrolowanie praktycznie każdej składowej naszego napisu a dodatkowo jego animację. Dlatego też, nic nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć arcy ciekawy napis w Sony Vegas. Jeżeli chciałbyś zobaczyć wideo tutorial w jaki sposób animować napisy w Sony Vegas to daj mi znać. Twoje zaangażowanie jest moim motorem napędowym a jak wiesz robię to za darmo, jedyną walutą jest interakcja z Tobą.

Daj znać czy wideo odnośnie dodawania napisów w Sony Vegas jest dla Ciebie zrozumiałe, czy czegoś brakuje i co chciałbyś zobaczyć więcej.

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • dodawanie tekstu do video w sony vegas

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

1 komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Jak dla mnie jest to zrozumiałe. I cieszę się, że dodajesz porady z takimi prostymi krokami, żeby ktoś, kto dopiero rozpoczyna współpracę z Sony Vegas mógł po nitce do kłębka dojść do przydatnych funkcji. Co do tutoriala – jestem jak najbardziej za. Każda wiedza się przyda. Fajnie byłoby gdyby porady były ciut dłuższe – w sensie kilka rzeczy naraz 😉