Obróbka Filmów - Nagrywanie na YouTube

Tutorial Sony Vegas – Prędkość Klipów w Sony Vegas

poradnik sony vegas

W tym tutorialu Sony Vegas przedstawię Ci w jaki sposób możemy modyfikować prędkość odtwarzania naszych klipów. Dowiesz się jak przyśpieszać, spowalniać oraz odtwarzacz od tyłu klipy w Sony Vegas.

Prędkość w Sony Vegas

[box type=”info” ]

Zapisz się na darmowy kurs wideo Sony Vegas aby poznać aspekty montażu video w tym programie.[/box]

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • zwalnianie tempa obrazu vegas

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

2 komentarze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Sony Vegas to program, który obsługuję już od dawna i informacje tego typu są dla mnie bardzo pomocne. Mam nadzieję, że w kolejnych postach opiszesz jeszcze wiele rzeczy o których początkujący mogą nie wiedzieć, a okażą się równie przydatne. Pozdrawiam serdecznie i dodaję bloga do ulubionych! 🙂

  • Hah, kolejny swietny wpis, od jakze utalentowanego blogera 🙂 Szczerze polecam kazdemu Twoje wpisy, ponieważ są naprawdę magiczne oraz bardzo, ale to bardzo klimatyczne, umiesz pieknie przekazac wszelkie wazne oraz potrzebne informacje, az szkoda, ze Twoj blog nie jest jeszcze za bardzo popularny, zyczę Ci, by jak najszybciej się to zmieniło.