Obróbka Filmów - Nagrywanie na YouTube
animacja subskrybuj

Animacja Subskrybuj

Animacja subskrybuj – czy jest ciężka do wykonania?

Każdy YouTuber marzy o niesamowitej animacji subskrypcji kanału. Sam do nich należę, choć do YouTubera mi bardzo daleko 🙂

W poniższym poradniku wideo chciałbym zaprezentować Ci metodę na błyskawiczne stworzenie takiej animacji.

Omawiana animacja subskrybuj jest w pełni edytowalna i można dostosować ją do swoich potrzeb np. do określonej identyfikacji graficznej (kolorów).

 

Animacja Subskrybuj - Poradnik na YouTube

Jeśli obejrzałeś już poradnika wideo to widzisz, że aktualnie stworzenie animacji subskrybuj na YT jest banalnie proste.

Najprostszym modelem tego jest aktualnie duet Adobe Premiere PRO + projekty takich animacji subskrypcji. W sieci znajdziesz całą masę podobnych projektów oraz dodatków do Adobe Premiere.

Ja na swoim blogu przygotowałem listę bezpłatnych dodatków do Premiere PRO. Znajdziesz tam: efekty, przejścia, presety, LUTy itd.

Jeśli chcesz powiększyć bazę takich projektów, które można pozyskać bezpłatnie to zapraszam Cię do mojej prywatnej, aktualizowanej listy.

Jak zrobić animację subskrybuj?

Noszę się z zamiarem przygotowania całej serii bezpłatnych warsztatów odnośnie tworzenia materiałów, filmów stricte na potrzeby YouTube.

Daj znać czy interesowałby Cię taki temat. Wystarczy krótki komentarz do tego wpisu bądź na filmie poradnikowym osadzonym z YouTube’a.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • https://wideoninja pl/obrobka-filmow/adobe-premiere/?sa=X&ved=2ahUKEwj94Pz7pZzuAhUvtYsKHZenBfoQ9QF6BAgGEAI
  • program do montowania filmów adobe
  • jak dodfać animacje subskrybuj na ytr
  • subskrybuj animacja

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.