Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Jak zrobić intro?

Temat jak zrobić intro do filmu jest tematem “sexy”. Każdy chce wykonać to jak najlepiej. Czemu w takim razie trwa gonitwa za tym, aby jak najlepiej wykonać intro, wstęp, czołówkę do filmu?

Moim zdaniem dzieje się tak dlatego, że Odbiorca definiuje nasze dzieło, naszą pracę już po pierwszych sekundach. Tak więc jeśli zobaczy tam coś:

  • ciekawego,
  • niecodziennego,
  • schludnego,
  • wybiegającego poza przyjęte normy

to włoży nas do szufladki “Dobry Montażysta”.

Czy taka teza jest czymś poprawnym? Otóż nie zawsze dobre intro = dobry montażysta. Nie mniej jednak warto wykorzystać to, aby wykonać intro do filmu jak najlepiej potrafimy.

W tym poradniku wideo przedstawię Ci drogę na skróty, aby samemu zrobić intro do filmu. Zapraszam do oglądania.

Jak zrobić intro - Poradnik wideo

Jeśli jesteś już po obejrzeniu poradnika wideo to widzisz, że aktualnie stworzenie projektu wstępu, czołówki, intro na YT jest banalnie proste.

Najprostszym modelem tego jest aktualnie duet Adobe Premiere PRO + projekty takich wstępów. W sieci znajdziesz całą masę tego typu projektów oraz dodatków do Adobe Premiere.

Ja na swoim blogu przygotowałem listę bezpłatnych dodatków do Premiere PRO. Znajdziesz tam: efekty, przejścia, presety, LUTy itd.

Jeśli chcesz powiększyć bazę takich projektów, które można pozyskać bezpłatnie to zapraszam Cię di mojej prywatnej, aktualizowanej listy.

Jak zrobić intro na YT

Noszę się z zamiarem przygotowania całej serii bezpłatnych warsztatów odnośnie tworzenia materiałów, filmów stricte na potrzeby YouTube.

Daj znać czy interesowałby Cię taki temat. Wystarczy krótki komentarz do tego wpisu bądź na filmie poradnikowym osadzonym z YouTube’a.

 

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

i od kilkunastu lat tworzę treści wideo. 

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.