Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Premiera Kurs Adobe Premiere

Kurs Adobe Premiere

W dniu dzisiejszym w końcu nadeszła chwila w której mogę zaprezentować Ci kompleksowy kurs Adobe Premiere PRO Krok Po Kroku.

Kurs Wideo Adobe Premiere

Materiał to 11 godzin nauki wideo, samej esencji wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczących montażu wideo oraz efektywnej pracy w Adobe Premiere PRO. Podzieliłem to na 125 lekcji aby materiał kursu wideo był lżejszy do przyswojenia.

Więcej o szkoleniu Adobe Premiere PRO przeczytasz tutaj:

http://premiere.wideoninja.pl/

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

 • Pokażę Ci w jaki sposób ustawić prawidłowo projekt oraz sekwencję w Adobe Premiere. Przeplot oraz nagranie progresywne nie będzie dla Ciebie teraz zagadką. Dowiesz się kiedy stosować odpowiedni preset do swoich projektów.
 • Dogłębnie omówię interfejs programu. Nie każdy zna angielski (ja też znam go słabo) więc postanowiłem skrupulatnie rozbić to na mniejsze lekcje i krok po kroku omówić poruszanie się po programie Adobe Premiere PRO abyś zaoszczędził swój czas i wiedział jak użyć programu elastycznie do swoich potrzeb.
 • Ustawisz w końcu prawidłowo program do sprawnej edycji. Zmniejszy to ilość zawieszania się programu do minimum, poprawi płynność pracy.
 • Omówię efektywny proces importu plików do programu. Przyśpieszy nam to pracę oraz selekcję kadrów. Nauczę Cię dobrych praktyk organizacji plików. Nie każdy zwraca na to uwagę, a pozwala to na zaoszczędzenie czasu.
 • Omówię “tajemnicze” pliki cache, podglądu oraz proxy. Dowiesz się jak pracuje program Adobe Premiere i jakie tworzy pliki do sprawniejszej pracy. Koniec z dziwnym ubywającym miejscem na dysku, zacinającym się podglądem materiału!
 • Kolejna lekcja kursu Premiere pro… Dobre praktyki docinania klipów czyli chleb powszedni montażysty. Poznaj efektywne procesy cięcia klipów oraz narzędzia w Premiere, które to umożliwiają.
 • Zapoznam Cię z narzędziami edycyjnymi w Premiere Pro, a następnie zaprezentuję je na przykładach. Dzięki temu będziesz wiedział w jakiej sytuacji najlepiej użyć danego narzędzia. Dzięki temu niejednokrotnie jest tak, że edycję wykonamy za pomocą 3 kliknięć, a nie jak to zazwyczaj bywa u początkujących, manualnie, kilka operacji dla prostego zdarzenia.
 • Poznasz zaawansowaną edycję dzięki której jeszcze precyzyjniej będziesz umieszczał swoje kadry w projekcie.
 • Zaznajomisz się z markerami, które mają wiele zastosowań w edycji, a są rzadko stosowane. Zastąpią notatnik, bądź na przykład przyśpieszą tworzenie projektów w takt muzyki.
 • Omówię główne skróty klawiaturowe, które według praktyków edycji w Adobe Premiere PRO potrafią przyśpieszyć pracę nawet o 24 %.
 • Dźwięk w filmie jest równie ważny jak wizja. W końcu nauczysz się poprawnie definiować głośność klipów w Premiere zamiast powielać błędy, które są na ten temat w sieci i płatnych kursach.
 • Zrozumiesz kanały audio, nauczysz się synchronizować dźwięk z np. zewnętrznego rejestratoraWyrównasz poziomy audio na całym projekcie aby nie było drastycznych różnić pomiędzy ścieżkami audio.
 • Zaznajomię Cię z funkcją dzięki której będziesz mógł modelować swoje kadry w sposób ciekawy i nieprzeciętny.
 • Dodamy grafiki statyczne aby wzbogacić nasze projekty, a następnie… zaczniemy je animować. W końcu to wideo czyli ruch!
 • Przejścia wideo. Tutaj przede wszystkim przekażę Ci dobre praktyki używania przejść aby Twoje projekty były dobrze odbierane przez oglądających.
 • Efekty wideo. Przecież nasze produkcje muszą być najlepsze! Tutaj poznasz od kuchni jakich efektów warto używać. Poznasz ich fizykę pracy w Adobe Premiere PRO.
 • Korekcja barwna. W końcu dowiesz się na czym polega prawidłowy proces poprawy koloru. Tak na prawdę wszystko składa do jednej rzeczy, której nikt dziwnym trafem nie tłumaczy. Dzięki prostemu zabiegowi dokonasz prawidłowej korekty, a Twoje kadry nie będą się od siebie różniły.
 • Manipulacja czasem klipów. Kilka praktycznych przykładów oraz funkcji. Dowiesz się w jaki sposób manipulować czas płynnie, a nie skokowo. Dowiesz się czemu obraz “klatkuje”, jak temu zapobiec i na co warto zwracać uwagę aby tego uniknąć.
 • Teksty, tytułu, napisy. Są wszechobecne w produkcjach dlatego warto poznać w jaki sposób dodawać je do naszych projektów.
 • Edycja z wielu kamer? Nic prostszego! Pokażę Ci jak synchronizować nagrania z wielu źródeł prosto w Adobe Premiere. Już teraz zapowiem, że bonusem będzie tutaj przedstawienie zewnętrznego programu, który zwiększy efektywność tego działa, a zarazem zmniejszy czas oczekiwania.
 • Eksport finalny naszego projektu. Kodeki, jakie opcje muszę zaznaczyć? W końcu dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo wyeksportować swój projekt. Od teraz nie będziesz podejmował decyzji na chybił trafił.
 • Dużo tego? To i tak nie wszystko. Ale to jedyna droga, aby montować filmy w sposób lepszy niż pozostali. Nie tylko w Adobe Premiere PRO.

 

Kurs Adobe Premiere

 

[et_bloom_inline optin_id=”optin_2″]

 

Każda lekcja kursu Adobe Premiere PRO zawiera w sobie szereg informacji, które pomogą Ci w poznaniu programu Adobe Premiere, a dodatkowo są one okraszone wskazówkami oraz poradami aby jeszcze efektywniej zastosować je w praktyce.

Podzielone są one tematycznie aby w sposób logiczny poznawać program.Finalnym efektem będzie moment kiedy oglądasz materiał wideo będzie w stanie powiedzieć “wiem, jak to zrobić”.

Każdy materiał wideo, każda lekcje to perełka, którą szlifowałem tak aby niosła za sobą całą esencję edycji wideo oraz pracy w Adobe Premiere PRO.

Muszę przyznać, że w kursie Adobe Premiere znajduje się kilka lekcji / tematów, których sam niedawno nauczyłem się z zagranicznych poradników. Przestudiowałem chyba wszystkie najważniejsze pozycje, które uczą Premiere PRO aby przekazać Ci możliwie wszystkie informacje. Moim celem było stworzenie komleksowego szkolenia – udało się.

Dostosowałem tak materiały źródłowe do nauki, aby nauka była łatwiejsza, przyjemniejsza i bardziej zrozumiała. Po to abyś mógł od razu zastosować naukę w praktyce. Abyś zrozumiał do czego dane efekty przydadzą Ci się podczas późniejszej edycji.

Zapraszam na stronę produktu kurs Adobe Premiere PRO.

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

i od kilkunastu lat tworzę treści wideo. 

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

1 komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bezpłatny kurs obróbki filmów w darmowym programie DaVinci Resolve właśnie wystartował!