Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Rok 2015 na WideoNinja

Witaj, dawno nie pisałem nic w tym miejscu ani nic nie tworzyłem na YouTube. Rok 2015 to rok który opisuję jako przełomowy dla rozwijania owego bloga. Mam nadzieję, że to dobra wiadomość dla Ciebie 😉

Jak to teraz będzie wyglądało? Co się zmieni? I co robiłem dotychczas…

Jak to będzie wyglądało?

Otóż od około połowy lutego startuję z dodawaniem materiałów na blog. Co chcę dodawać? Otóż co najmniej raz w tygodniu lekcję z Adobe Premiere PRO. Przejrzałem Wasze wiadomości do mnie odnośnie Premiere PRO, ułożyłem je i mam bazę do nowych artykułów i lekcji video. Przepraszam, że dopiero teraz ale niestety wtedy czas mi na to nie pozwalał. Dodatkowo pod uwagę  oczywiście wziąłem Twoje odpowiedzi w ankiecie którą otrzymałeś w jednym z mailingów. Wskazówki od Ciebie również są wzięte pod uwagę. Kolejny trzeci etap, również powiązany z mailem do Ciebie który niedługo otrzymasz to to, że chciałbym abyś podsyłał mi teledyski, klipy w których znajdują się ciekawe efekty, sposoby montażu etc. w ten sposób, jeżeli będę mógł to wyjaśnię Ci to w postaci tutorialu video, oczywiście pamiętaj, że nie będę mógł wszystkiego na raz wykonać.

Jeżeli nie otrzymujesz ode mnie maili, musisz zapisać się na darmowy kurs Adobe Premiere PRO gdzie wraz z lekcjami otrzymujesz dodatkowe informacje, bez SPAMU!

[box type=”info” ]
Imię:
Adres email:
[/box]

Co się zmieni?

Oprócz tego, że co najmniej raz w tygodniu będzie lekcja Adobe Premiere oraz co 2 tygodnie lekcja praktyczna z przesłanych od Was maili to dodatkowo chcę poruszyć inne kwestie. Będą to m.in.

  • Lekcje Sony Vegas
  • Artykuły, porównania kamer, aspekty techniczne – związane ze sprzętem.
  • Lekcje wideo marketingu, rozwijaniu kanału YouTube
  • Być może pod koniec roku After Effects oraz Photoshop dla edycji video.

Nie wiem czy mi się uda bo to ogromny nakład czasu i pracy. W zasadzie to co najmniej 20 godzin pracy tygodniowo.

Kurs Adobe Premiere PRO

Tak, jestem w trakcie przygotowywania kursu Adobe Premiere PRO. Długo myślałem nad koncepcją, zebraniem materiałów abyś mógł od razu ćwiczyć. Będzie to prawdziwe kompendium wiedzy, bomba jakiej nie było jeszcze odnośnie szkoleń video. Przekażę Ci całe moje doświadczenie zdobyte poprzez kilkanaście lat pracy. Wiele sukcesów ale i błędów które pomogę Ci wyeliminować.

Co robiłem dotychczas?

Niestety od października miałem masę projektów, szkoliłem się więc i czasu miałem mało. Rok 2015 postanowiłem zacząć tak, że priorytet to blog wideoninja.pl którego planuję rozwijać razem z Tobą. Mam nadzieję, że mi pomożesz bo to dla Ciebie go tworzę.

 

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

i od kilkunastu lat tworzę treści wideo. 

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

4 komentarze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Ooo, bardzo mnie cieszy ta zapowiadana seria z Adobe Premiere PRO! Chętnie rzucę okiem, bo podszkolenie zdecydowanie będzie dla mnie czymś przydatnym. No i fajnie, że się coś ruszy, bo rzeczywiście czas ciszy był dość długawy. Czekam więc na “rozruch” i zapowiadanie lekcje 🙂

    Pozdrawiam 🙂

  • Ambitne plany na przyszły rok! Widzę, że realizacja się zaczeła (i bardzo dobrze bo interesuje mnie szczególnie kurs Adobe Premiere PRO). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  • No troszkę z tym roboty będzie, bo na pewno przez tyle lat pracy o niejednym byś chciał powiedzieć. Zyczę, aby udało CI się szybko zebrać cała Twoja wiedze i czekamy na kurs. Powodzenia!

  • Czytuję twoje wpisy dotyczące Premiere i dziękuję za ich przygotowanie. Są naprawdę przydatne. Jeszcze długa droga przede mną, ale z czasem myślę, że będzie całkiem nieźle.

Bezpłatny kurs obróbki filmów w darmowym programie DaVinci Resolve właśnie wystartował!