Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Aplikacja do edycji filmów na smartfonie

1. Adobe Premiere Rush

  • dostępny dla Androida, iOSa, Mac’a i Windowsa
  • darmowy, choć oferuje płatny plan

Adobe Creative Cloud to program doskonale znany wśród osób zajmujących się profesjonalnie projektowaniem, fotografią, wideo lub edycją obrazów. Teraz oferuje swoje możliwości również użytkownikom smartfonów.

Premiere Rush to siła komputerowych programów Adobe, zamknięta w aplikacji do edytowania filmów. Narzędzie to nastawione jest na szybką produkcję wideo, w związku z czym zawiera wiele funkcji znanych użytkownikom z wcześniejszych wersji.

Aby zacząć korzystanie z Premiere Rush, wystarczy wybrać film, nad którym zamierzasz pracować. Możesz w tym celu sięgnąć m.in. do swojej galerii, Dropboxa czy też biblioteki Creative Clouds.

Premiere Rush występuje w wersji darmowej (z pewnymi ograniczeniami) oraz płatnej, która dostępna jest po wykupieniu subskrypcji obejmującej 1000 GB pamięci i miejsce dla nielimitowanej liczby projektów.

URL aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.premiererush.videoeditor&hl=pl

2. iMovie

  • dostępny dla iOS
  • darmowy

iMovie to oryginalna aplikacja Apple, dlatego dostępna jest tylko na jego urządzeniach. Jeśli używasz produktów Apple, masz już ją automatycznie wgraną do swojego systemu i możesz z niej korzystać za darmo. 

iMovie posiada wszystkie funkcje konieczne do tworzenia profesjonalnego contentu. Jest też świetnie zintegrowane z innymi wyrobami marki Apple. 

Dodatkową zaletą aplikacji jest fakt, że pozwala na automatyczne dzielenie się wynikami pracy na mediach społecznościowych, za pomocą wyłącznie jednego kliknięcia.

iMovie to aplikacja służąca do edycji wideo na smartfonie, tablecie choć możliwa jest również edycja na komputerze.

URL do aplikacji: https://apps.apple.com/pl/app/imovie/id408981434?l=pl&mt=12

3. VideoShow

  • dostępne dla Androida i iOSa
  • darmowe, z płatnymi funkcjami

VideoShow to idealna aplikacja dla tych, którym zależy na prostym wplataniu zdjęć, animacji, dźwięków i tekstów w treść ich wideo. 

Edycja jakichkolwiek materiałów jest ułatwiona dzięki możliwości korzystania z szablonów, które można udostępnić bezpośrednio w mediach społecznościowych.

Moim zdaniem, świetna aplikacji do edycji filmów na smartfonie. Potwierdzają to również inni użytkownicy oraz wysoka liczba pobrań aplikacji.

Aplikacja dostępna za darmo w AppStorze i PlayStorze, z możliwością dokupienia dodatkowych funkcji.

URL do aplikacji Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xvideostudio.videoeditor&hl=pl&gl=US

URL do aplikacji iOS: https://apps.apple.com/us/app/videoshow-video-editor-maker/id930380089

4. VivaVideo

  • dostępne dla Androida i iOSa
  • darmowe, z płatnymi funkcjami

Jeśli szukasz aplikacji, która pomoże Ci nagrać wideo w celach rozrywkowych, VivaVideo to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

VivaVideo posiada efekty tematyczne, które pozwalają na produkcję małych filmów przez kompilację zdjęć lub nagrań przechowywanych już na Twoim telefonie.

Do licznych funkcji w aplikacji należą narzędzia przycinające, filtry głosowe i wizualne, wstawianie tekstu, oraz naklejki.

VivaVideo jest dostępna za darmo dla systemów Android i iOS.

URL do aplikacji Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quvideo.xiaoying&hl=pl&gl=US

URl do aplikacji iOS: https://apps.apple.com/us/app/vivavideo-video-maker-editor/id738897668

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

i od kilkunastu lat tworzę treści wideo. 

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

1 komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.