Obróbka Filmów - Nagrywanie na YouTube

Kategoria - Kurs YouTube

Portal YouTube został stworzony w 2005 roku. Właścicielem tego jakże świetnego i ogromnego portalu który umożliwia nam bezpłatnie hostowanie plików wideo [i nie tylko] jest Google.

YouTube genruje ogromny ruch w internecie, ostatnimi czasy stal się niezwykle popularny. Możemy to zaobserwować to po takich czynnikach jak kanały YouTube zakładane przez osoby publiczne oraz specjalnie nagrywane sceny z audycji telewizyjnych na potrzeby YouTube.

Według Google, dziennie na YouTube umieszczanych jest ponad 85 tys. filmów. Portal YouTube został założony przez Chada Hurleya, Steve’a Chena i Jaweda Karima, którzy byli wcześniej pracownikami firmy PayPal.

To dlatego wraz z wzrostem zainteresowania tworzeniem filmów, głównie przez boom na YouTube postanowiłem stworzyć owy kurs YouTube. Serdecznie zapraszam do czytania oraz oglądania lekcji aby tworzyć jak najlepsze filmy wideo na potrzeby YouTube.

pozycjonowanie filmow na YouTube

Pozycjonowanie Filmów na YouTube

Pozycjonowanie Filmów na YouTube staje się coraz głośniejsze. Dlaczego? Bowiem wiele osób zadaje sobie pytanie czy da się wypozycjonować film na YouTube. Przeprowadziłem test, który zajął mi dwa miesiące i odpowiedź...