Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Kurs Wideo YouTube

Kurs Wideo YouTube

Wraz z rosnąca popularności serwisu YouTube a co za tym idzie również rosnącą liczbą zapytań odnośnie prowadzenia swojego kanału YouTube, przygotowywania różnego rodzaju materiałów na serwis YouTube oraz promocją swoich prac, postanowiłem przygotowywać serię lekcji wideo, które pomogą Ci tworzyć jak najlepsze materiały wideo na swój kanał.

Początkujący muszą przebrnąć przez kres wyzwań aby ich kanał był widoczny oraz przyjazny dla widzów.

kurs youtube

Na łamach tego kursu będę mówił o zasadach prowadzenia kanału, na co warto zwrócić uwagę aby nasze filmy przykuwały uwagę widzów na YouTube. Omówię marketing aby nasze filmy były widoczne w sieci oraz oczywiście pokażę Ci, jak prawidłowo przeprowadzić edycję wideo na potrzeby serwisu YouTube.

Tak więc jeżeli chcesz dołączyć do grona YouTube’rów, nie wiesz od czego zacząć bądź chcesz podszkolić swój warsztat to zapraszam Cię do zapisu na darmowy kursu YouTube.

[box type=”info” ]


Twoje dane posłużą mi tylko do komunikacji z Tobą. Nikomu nie udostępniam tych danych. Ja też nie lubię SPAMu.

[/box]

Dzięki zapisowi na darmowy kurs YouTube będziemy mogli się ze sobą kontaktować a co za tym idzie, będziesz mógł zadawać mi pytania odnośnie prowadzenia kanału YouTube a ja będę się starał publikować nagrania wideo wyjaśniające Twój problem.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bezpłatny kurs obróbki filmów w darmowym programie DaVinci Resolve właśnie wystartował!