10 prostych technik, których każdy montażysta powinien znać....


Zestaw skrupulatnie prowadzonych lekcji, które pomogą Ci poznać pełne możliwości Adobe Premiere.

Kurs wkrócte będzie płatny.

Aby otrzymać bezpłatny dostęp, wpisz swoje dane poniżej i kliknij na przycisk.

Czego nauczysz się dzięki temu kursowi?

Podstawy edycji wideo

Zapoznam Cię z podstawowymi formatami wideo oraz ich rozdzielczościami materiału. Omówię dla Ciebie najpopularniejsze kontenery oraz kodeki. Przeplot bądź nagranie progresywne nie będzie już zagadką.


Krok po kroku - omówienie funkcji programu

Przekażę Ci tak informacje abyś nie musiał zastanawiać się jak wykonać określoną czynność w Adobe Premiere. Nie będziesz się już zniechęcał to pracy w tym programie.


Korekcja kolorów

Podstawowy aspekt każdego z projektów. Pokażę Ci jak to wykonać poprawnie, dokładnie i krok po kroku. Najprostsze metody są najlepsze.


Praca z dźwiękiem

Film bez dźwięku to słaby film. Pokażę Ci jak poprawnie edytować materiały wideo wraz z dźwiękiem. Poznasz narzędnia, które ułatwią Ci pracę.


Eksport filmu do najpopularniejszych formatów

Jest wiele formatów ale tylko część z nich jest używana. Przedstawię Ci je oraz pokażę najlepszy stosunek jakości nagrania do jego wagi pliku. Bez błędów, które krążą w Internecie.


Zwięzłe, konkretne lekcje bez małpowania

Kurs jest stworzony aby kolejnymi etapami poznawał kolejne ścieżki edycji wideo. Lekcje prowadziłem zwięźle i na temat lecz bes skrótów myślowych 


Nie musisz znać angielskiego

Koniec z obawami odnośnie języka angielskiego. Poznacz na tyle dobrze program abyś mógł swobodnie edytować. Zresztą już po kliku dniach zobaczysz różnicę! 

Bartosz Bartczak - Autor kursu

Przygotowałem dla Ciebie samą esencję korzystania z Adobe Premiere wraz z narzędziami oraz poradmi, które przyśpieszą Twoją pracę, a ja sam dochodziłem przez kilka lat edycji w Adobe Premiere PRO. 

Prowadzę blog http://wideoninja.pl na który zapraszam. W środowisku Adobe montuję 16 lat.

Do końca zapisów pozostało:

10 kroków do swobodnej edycji w Adobe Premiere

Wpisz swoje dane poniżej aby otrzymać bezpłatnie lekcje kursu wideo. Tylko wartościowe materiały.

NIKOMU NIE UDOSTĘPNIAM TWOICH DANYCH

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.