Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Slide Zapisz się na bezpłatny kurs wideo Szybka i sprawna obróbka filmów
w Adobe Premiere
poznaj 10 kroków w ekspresowym tempie Dołączam na pokład WideoNinja 🗸

Napis lowerthird w Premiere PRO

W tym wpisie zaprezentuję Ci w jaki sposób można stworzyć napis typu lowerthird w Adobe Premiere PRO. Napisy lowerthird są często spotykane w różnego rodzaju produkcjach. Sam zobaczysz, że stworzenie belki z napisem...

premiere pro

Miks Ścieżek Audio – SubMix

Ten poradnik Premiere Pro będzie dotyczył edycji ścieżki dźwiękowej. Nauczę Cię: globalnie zmieniać głośność klipów audio na całej ścieżce audio (bądź jej części), dodawać tzw. Track Keyframes w Premiere Pro, które będą...

ZNAK-WODNY-BLOG

Znak wodny w Premiere PRO

Dodanie znaku wodnego w Adobe Premiere PRO wydaje się być bardzo łatwe. Cóż, istotnie tak jest ale niekiedy natrafimy na pewien błąd z plikami graficznymi. Szczególnie z tymi, które są przeznaczone do druku. Jak tego...

Kategoria - Adobe Premiere

Adobe Premiere PRO – Chcesz się go nauczyć?

To świetnie trafiłeś. Pomijając ten tekst możesz przejść od razu do poradników wideo do tego programu. Oprócz samych kursów wideo do Adobe Premiere znajdziesz również tutaj moje wpisy, niekoniecznie tutoriale.

Moja przygoda z Adobe Premiere PRO sięga roku 2005. Minęło wiele lat i już chyba przywiązałem się z nim na zawsze…

Może jesteś tutaj, ponieważ zaczynasz przygodę z obróbką filmów? Jeśli tak, pozwól, że napiszę słów kilka o Adobe Premiere, a potem przejdź poza tekst do porad wideo oraz wpisów.

Adobe Premiere PRO – Program idealny?

adobe premiere

Aplikacja jest w czołówce branży produkcji telewizyjnych, obróbki filmów oraz edycji video na potrzeby stron internetowych, social media, a także własnych. Dzięki swojemu intuicyjnemu interfejsowi jest on również przyjazny dla początkujących adeptów obróbki filmów.

Zaawansowane efekty, narzędzia i funkcje programu oferują wszystko co konieczne do połączenia obrazu i dźwięku w jedną, spójną całość. Praca w czasie rzeczywistym, odpowiednio dobrane narzędzia do edycji plików audio oraz wideo dają nam precyzyjną kontrolę nad praktycznie każdym aspektem produkcji wideo. Z dziecinną łatwością możesz manipulować animacją, obrazem, grafiką, dźwiękiem. To wszystko pozwoli Ci stworzyć odpowiedni projekt.

Korzystając z odpowiednio dobranych narzędzi, połączenia z innymi programami, usługami Adobe oraz rozwiniętego mechanizmu Adobe Sensei, możesz łatwiej tworzyć filmy wideo.

Program Adobe Premiere pozwala na montaż wideo w dowolnym formacie. Nawet w rozdzielczości 8K czy w formacie VR. Natywna obsługa plików wideo, wydajna praca z plikami proxy (zastępczymi) i jeszcze szybsze nagrania video ProRes HDR pozwalają na przetwarzanie materiałów wideo w dowolny możliwy sposób — nawet na mobilnych komputerach.

Adobe Premiere PRO posiada wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia i obróbki filmów.

Aplikacja Adobe Premiere Pro efektywnie współpracuje z innymi programami, takimi jak Adobe Photoshop,Adobe Audition, After Effects. To pozwala nam otwierać pliki z After Effects czy też Photoshop’a bezpośrednio w programie. Chcesz poprawić ścieżkę dźwiękową w swoim filmie? Nic prostszego. Dzięki 2 kliknięciom przenosisz się do profesjonalnego edytora audio jakim jest Adobe Audition i tam dokonujesz modyfikacji. Czy jest coś prostszego?

Teraz platforma montażu idzie wraz z Tobą.
Aplikacja Premiere Pro jest aktualnie oferowana wraz z aplikacją Premiere Rush. To kompleksowe narzędzie, które działa na wszystkich urządzeniach multimedialnych. Od teraz masz możliwość sfilmowania materiału i zmontowania go na smartfonie, aby następnie udostępnić go w swoich mediach społecznościowych.

Łatwiejsze dostosowywanie kolorów w Adobe Premiere PRO
W narzędziach do obsługi kolorów, a mianowicie Lumetri Color – każda krzywa ma dwie osie, co ułatwia nam precyzyjnie stopniować poszczególne, wybrane kolory w naszych nagraniach.

Automatyczna zmiana formatu plików wideo w Adobe Premiere
Możliwość automatycznego modyfikacji klatek (stworzona na mechanizmie Adobe Sensei) przyspiesza naszą pracę i optymalizuje materiały wideo na potrzeby profili mediów społecznościowych. Inteligentne kadrowanie materiałów wideo, umożliwia zachować najważniejsze elementy w dowolnym kadrze — pionowym, kwadratowym, panoramicznym 16:9 czy też w rozdzielczości 4K.