Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Nadchodzi kurs Adobe Premiere PRO

KURS-WIDEO

Witaj, przyszedł czas na pierwszy wpis w dziale aktualności (już mnie wkurzało, że nic tu nie mam). Cóż, u mnie za oknem piękna pogoda, wiosna idzie! Pierwsze komentarze, e-maile – bardzo mnie to cieszy co za tym idzie zwiększyła się moja motywacja do pracy. Niestety prawda jest taka, że wpis na blog czy wideo tutorial to dość dużo pracy. Zajmuje 1-3h dziennie a dodatkowo są inne rzeczy do zrobienia.

Ale do rzeczy, dzisiaj zaczynam rozpisywać plan kursu wideo Adobe Premiere PRO który będzie dla Ciebie w zupełności za darmo. Poruszy o podstawy w tym programie, pozwoli Ci na ruszenie z miejsca w jeden wieczór. Do końca miesiąca będzie gotowy, ba, może i do końca tego tygodnia. Potrzebuję na to 3 sesje nocne więc może się uda. Później tylko obróbka końcowa, upload na YouTube i gotowe. Tak w skrócie, wszystko takie łatwe, prawda?

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie Adobe Premiere to być może to jest ten właściwy czas aby je zadał 😉 Zapraszam do kontaktu, nie gryzę 😉

[autoresponder slug=”autoresponder-1″]

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

i od kilkunastu lat tworzę treści wideo. 

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

1 komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Naprawdę bardzo fajny i przydatny w wielu sytuacjach kurs, i co najważniejsze, że jest on dostępny za darmo. Szkoda tylko, że nie ma więcej takich postów.

Bezpłatny kurs obróbki filmów w darmowym programie DaVinci Resolve właśnie wystartował!