Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Kurs YouTube – Jak dobrać słowa kluczowe?

KURSYT

W tej lekcji zaprezentuje Ci w jaki sposób dobrać słowa kluczowe do swoich nagrań na YouTube.

Dobranie słów kluczowych jest o tyle istotne, że w ten sposób dotrzemy do większej ilości osób, zdobędziemy więcej subskrybentów etc.

Jeżeli chcesz zwiększyć liczbę wyświetleń swoich filmów koniecznie zapoznaj się ze szkoleniem YouTube.

[box type=”info” ]

Zapisz się na darmowy kurs YouTube. Nauczę Cię jak stworzyć i prowadzić kanał, który osiągnie większą liczbę subskrybentów oraz wyświetleń.[/box]

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

i od kilkunastu lat tworzę treści wideo. 

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

8 komentarzy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Witam chciałam podziękować za ten poradnik. Obecnie mam zamiar zabrać się za upload plikó i słowa kluczowe są dla mnie strasznie ważne przy tego typu biznesie. Czekam na więcej przydatnych rad dlatego mam zamiar odwiedzać ten blog cyklicznie.

  • Interesujący i bardzo przydatny filmik. Szkoda tylko, ze na razie net i poruszanie się po ni to dla mnie czarna magia, ale dzięki takiemu filmikowi dużo można się nauczyć:-)

  • Zawsze mi sie wydawało, że te słowa kluczowe to żadna wielka czarna magia, wystraczy wpisać kilka pojęć najbardziej odpowiednich do treści filmiku i już. No ale tak łatwo nie jest i filmiki, które do tej pory zamieszczałam nie biły rekordów oglądalności i subskrypcji na youtubie 🙂 Może właśnie złe słowa klucze były gwoździem do trumny :P? Dzięki na poradnik.

  • Fajny poradnik. Mówiąc szczerze, to jest przydatny nie tylko do ustalania słów kluczowych dla filmów, ale i szeroko pojętego dostosowywania czy to wpisów na blogach, stron internetowych. Fajna sprawa.

Bezpłatny kurs obróbki filmów w darmowym programie DaVinci Resolve właśnie wystartował!