Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Jak edytować film DVD? Jak edytować pliki VOB?

W tej lekcji pokażę Ci w jaki sposób edytować pliki vob które są plikami płyt DVD tak aby była możliwość edycji plików wideo w dowolnym programie do edycji wideo.

Szybki myk, który pozwoli zmienić rozszerzenie, kontener plików filmu DVD tak aby był interpretowany i zjadliwy dla programów edycji wideo, mowa oczywiście o programach które nie radzą sobie z plikami vob.

Jak edytować film DVD? Jak edytować pliki VOB?

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

i od kilkunastu lat tworzę treści wideo. 

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

6 komentarzy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Ekstra jest Twój blog. Porada z edycją filmów jest kolejną z której skorzystalem – nie dość, że fajnie i dość prosto wytłumaczone to jeszcze działa. Odwiedzam Cię już któryś raz i zawsze coś nowego mnie zaskakuje

  • Jak skopiować film z odtwarzacza blu ray samsung BD-H6500 na pendrive
    W instrukcji obsługi jest, że można.
    FILM jest prywatny nagrany na nagrywarce DVD stacjonarnej.

  • Coś widzę, że w ostatnich miesiącach nie dodałeś żadnych wpisów. Myślałem, że jak po takim czasie wejdę znów, na tego bloga to zobaczę kilka ciekawych notek, a tu nie ma nic. Ciekawe czy to jest brak czasu, czy po prostu znudziło ci się już prowadzenie bloga i bawisz się w co innego. Swoją drogą, kiedy już ktoś się zabiera do prowadzenia bloga to najważniejsza w tym wszystkim jest systematyczność, a to jest bardzo trudne osiągnąć.

    • Wróciłem, spowodowane było to brakiem czasu, zbyt wiele zleceń wziąłem na swoje barki. W tym roku po prostu nie przyjmuję wielu zleceń i mam nieco czasu na prowadzenie bloga

Dołącz do bezpłatnego webinaru na temat nagrywania wideo w domu