Obróbka Filmów - Nagrywanie na YouTube

Automatycznie Podążający Napis w After Effects

W końcu! Ruszam z nową serią, a mianowicie poradnikami do Adobe After Effects. Widzimy się w każdy poniedziałek aby poznawać tego potwora do motion design’u. Myślisz, że Adobe After Effects jest straszny? Nic bardziej mylnego. Zaczniemy o prostych operacji aby przenieść się w czeluści tego programu.

Poniższy poradnik pokaże Ci w jaki sposób stworzyć efekt poruszania się napisu / tekstu za danym obiektem. Efekt ten w zasadzie sprowadza się do dodania jednego efektu jakim jest 3D Camera Tracker, a następnie edycja podążającego tekstu. Sam efekt finalny jest na prawdę super!

Link do pobrania pliku źródłowego abyś mógł od razu pracować w After Effects:

https://www.dropbox.com/s/b91nt389bmuqw5x/cuts.mp4?dl=0

Śledzenie Tekstu w Adobe After Effects

Jeżeli chcesz więcej tego typu poradników to zostaw ślad po sobie. To nic Ciebie nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszego tworzenia darmowych poradników wideo do Adobe After Effects (i nie tylko). Twoje zaangażowanie pomoże również rozwinąć mój kanał o nowe formy wideo.

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

1 komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.