Tworzenie Treści Wideo - Nagrywanie na YouTube

Tutorial Sony Vegas – Tworzenie Nowego Projektu

SONY-VEGAS-TUTORIAL

Kolejna seria wideo tutoriali zawitała na blog. Tym razem będziemy również poznawać drugi wiodący program do edycji wideo jakim jest Sony Vegas.

[box type=”info” ]

Jeżeli chcesz być na bieżąco i otrzymać dostęp do darmowego kursu wideo do Sony Vegas wpisz się na listę aby otrzymywać na e-mail nowego lekcje wideo tylko dla zapisanych osób. Lekcje nie będą publikowane na blogu publicznie.[/box]

Pierwsza lekcja wideo w której zajmiemy się tworzeniem nowego projektu. To dość ważna lekcja ponieważ do poprawnego montażu wideo musimy skonfigurować odpowiednio projekt aby zgodny z plikami źródłowymi z którymi pracujemy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób poprawnie utworzyć nowy projekt w Sony Vegas, zapraszam Cię do obejrzenia lekcji wideo poniżej.

Tworzenie nowego projektu w Sony Vegas.

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

i od kilkunastu lat tworzę treści wideo. 

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

1 komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Wielkie dzięki za poradnik, wcześniej amatorsko montowałem i obrabiałem sobie filmiki w MMM i od jakiegoś czasu zabieram się do tego, żeby przejść na Sony Vegas.