Montaż Video Tutoriale

Tutorial Sony Vegas – Tworzenie Nowego Projektu

SONY-VEGAS-TUTORIAL

Kolejna seria wideo tutoriali zawitała na blog. Tym razem będziemy również poznawać drugi wiodący program do edycji wideo jakim jest Sony Vegas.

[box type=”info” ]

Jeżeli chcesz być na bieżąco i otrzymać dostęp do darmowego kursu wideo do Sony Vegas wpisz się na listę aby otrzymywać na e-mail nowego lekcje wideo tylko dla zapisanych osób. Lekcje nie będą publikowane na blogu publicznie.[/box]

Pierwsza lekcja wideo w której zajmiemy się tworzeniem nowego projektu. To dość ważna lekcja ponieważ do poprawnego montażu wideo musimy skonfigurować odpowiednio projekt aby zgodny z plikami źródłowymi z którymi pracujemy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób poprawnie utworzyć nowy projekt w Sony Vegas, zapraszam Cię do obejrzenia lekcji wideo poniżej.

Tworzenie nowego projektu w Sony Vegas.

Bartosz

Bartosz Bartczak. Pasjonat i amator wideorejestracji oraz montażu wideo.

1 komentarz

CommentLuv badge

  • Wielkie dzięki za poradnik, wcześniej amatorsko montowałem i obrabiałem sobie filmiki w MMM i od jakiegoś czasu zabieram się do tego, żeby przejść na Sony Vegas.

pudeko-premiere

Swobodna Edycja w Premiere - Bezpłatny kurs wideo

 

10 kroków abyś mógł edytować swobodnie swoje filmy w Adobe Premiere w przeciągu 5 dni. Dołącz do 3827 Kursantów. Zapisz się i otrzymaj pierwsze lekcje w przeciągu 5 minut.
Zapis udany!