Montaż Video Tutoriale

Sony Vegas – Dodawanie Napisów

napisy-w-sony-vegas

Dzisiejsza lekcja wideo do programu Sony Vegas będzie poświęcona dodawaniu tekstów, tekstu, napisu do projektu Sony Vegas. Są to absolutne podstawy a dalsze części będą pojawiać się na łamach bloga wideoninja.pl w zależności od tego jak bardzo będziecie tego chcieli.

Jak dodać napisy w Sony Vegas?

[box type=”info” ]Zapisz się już dziś na Darmowy Kurs Video Sony Vegas. Poznaj najważniejsze aspekty pracy z Sony Vegas. Tak samo jak i Ty nie toleruję spamu więc możesz być spokojny. Nikomu nie udostępnię Twojego adresu a on posłuży mi tylko do komunikacji z Tobą.[/box]

Jak widzisz, dodawanie napisów w Sony Vegas nie jest trudne. Warto wspomnieć, że Vegas pozwala nam na kontrolowanie praktycznie każdej składowej naszego napisu a dodatkowo jego animację. Dlatego też, nic nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć arcy ciekawy napis w Sony Vegas. Jeżeli chciałbyś zobaczyć wideo tutorial w jaki sposób animować napisy w Sony Vegas to daj mi znać. Twoje zaangażowanie jest moim motorem napędowym a jak wiesz robię to za darmo, jedyną walutą jest interakcja z Tobą.

Daj znać czy wideo odnośnie dodawania napisów w Sony Vegas jest dla Ciebie zrozumiałe, czy czegoś brakuje i co chciałbyś zobaczyć więcej.

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • sony vegas animacja napisów

Bartosz

Bartosz Bartczak. Pasjonat i amator wideorejestracji oraz montażu wideo.

1 komentarz

CommentLuv badge

  • Jak dla mnie jest to zrozumiałe. I cieszę się, że dodajesz porady z takimi prostymi krokami, żeby ktoś, kto dopiero rozpoczyna współpracę z Sony Vegas mógł po nitce do kłębka dojść do przydatnych funkcji. Co do tutoriala – jestem jak najbardziej za. Każda wiedza się przyda. Fajnie byłoby gdyby porady były ciut dłuższe – w sensie kilka rzeczy naraz 😉
    Bronisław ostatnio opublikował…Kombajn kosmetyczny 709: nowa atrakcyjna cena importeraMy Profile

pudeko-premiere

Swobodna Edycja w Premiere - Bezpłatny kurs wideo

 

10 kroków abyś mógł edytować swobodnie swoje filmy w Adobe Premiere w przeciągu 5 dni. Dołącz do 3827 Kursantów. Zapisz się i otrzymaj pierwsze lekcje w przeciągu 5 minut.
Zapis udany!