Montaż Video Tutoriale

Nadchodzi kurs Adobe Premiere PRO

KURS-WIDEO

Witaj, przyszedł czas na pierwszy wpis w dziale aktualności (już mnie wkurzało, że nic tu nie mam). Cóż, u mnie za oknem piękna pogoda, wiosna idzie! Pierwsze komentarze, e-maile – bardzo mnie to cieszy co za tym idzie zwiększyła się moja motywacja do pracy. Niestety prawda jest taka, że wpis na blog czy wideo tutorial to dość dużo pracy. Zajmuje 1-3h dziennie a dodatkowo są inne rzeczy do zrobienia.

Ale do rzeczy, dzisiaj zaczynam rozpisywać plan kursu wideo Adobe Premiere PRO który będzie dla Ciebie w zupełności za darmo. Poruszy o podstawy w tym programie, pozwoli Ci na ruszenie z miejsca w jeden wieczór. Do końca miesiąca będzie gotowy, ba, może i do końca tego tygodnia. Potrzebuję na to 3 sesje nocne więc może się uda. Później tylko obróbka końcowa, upload na YouTube i gotowe. Tak w skrócie, wszystko takie łatwe, prawda?

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie Adobe Premiere to być może to jest ten właściwy czas aby je zadał 😉 Zapraszam do kontaktu, nie gryzę 😉

Wpisując poniżej dane otrzymasz dostęp do bezpłatnego kursu wideo Adobe Premiere PRO, który jest dostępny tylko dla zapisanych osób.
Ja też nie lubię SPAMu dlatego na Twoją skrzynkę trafią tylko wartościowe informacje.

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

1 komentarz

CommentLuv badge

  • Naprawdę bardzo fajny i przydatny w wielu sytuacjach kurs, i co najważniejsze, że jest on dostępny za darmo. Szkoda tylko, że nie ma więcej takich postów.

pudeko-premiere

Swobodna Edycja w Premiere - Bezpłatny kurs wideo

 

10 kroków abyś mógł edytować swobodnie swoje filmy w Adobe Premiere w przeciągu 5 dni. Dołącz do 3827 Kursantów. Zapisz się i otrzymaj pierwsze lekcje w przeciągu 5 minut.
Zapis udany!