Montaż Video Tutoriale

Formatowanie napisów w Sony Vegas

edycja-napisow-w-sony-vegas

Kolejny tutorial do Sony Vegas Tym razem przechodzimy do formatowania, edycji napisów w Sony Vegas. W poprzedniej lekcji poznałeś zasadę dodawania owych napisów. Jeżeli nie zapoznałeś się z ową lekcją to zapraszam do poprzedniej lekcji jak dodać napisy w Sony Vegas.

Formatowanie napisów w Sony Vegas

W tej lekcji pokaże Ci wszystko co związane jest z formatowanie i edycja dodanych napisów w Sony Vegas. Lekcja nie jest trudna, dowiesz się jakie są możliwości edycji napisów w Sony Vegas. Jest to kontynuacja całej serii odnośnie tworzenia napisów. Kolejna, 3 lekcja odnośnie animacji napisów w Sony Vegas będzie dostępna prawdopodobnie dla zapisanych osób na moją listę. 

Zapraszam do obejrzenia tutorialu wideo.

 

[box type=”info” ]Ta lekcja jest rozwinięciem darmowego kursu do Sony Vegas. Jeżeli chcesz otrzymywać lekcje tego kursu, zapraszam do wpisania się na listę. Tak samo jak Ty, nie toleruję SPAMu i dlatego też na Twoją skrzynkę będą trafiały wartościowe wiadomości ode mnie.[/box]

Bartosz

Bartosz Bartczak. Pasjonat i amator wideorejestracji oraz montażu wideo.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

pudeko-premiere

Swobodna Edycja w Premiere - Bezpłatny kurs wideo

 

10 kroków abyś mógł edytować swobodnie swoje filmy w Adobe Premiere w przeciągu 5 dni. Dołącz do 3827 Kursantów. Zapisz się i otrzymaj pierwsze lekcje w przeciągu 5 minut.
Zapis udany!