Obróbka Filmów - Nagrywanie na YouTube

Jak edytować film DVD? Jak edytować pliki VOB?

W tej lekcji pokażę Ci w jaki sposób edytować pliki vob które są plikami płyt DVD tak aby była możliwość edycji plików wideo w dowolnym programie do edycji wideo.

Szybki myk, który pozwoli zmienić rozszerzenie, kontener plików filmu DVD tak aby był interpretowany i zjadliwy dla programów edycji wideo, mowa oczywiście o programach które nie radzą sobie z plikami vob.

Jak edytować film DVD? Jak edytować pliki VOB?

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

6 komentarzy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Ekstra jest Twój blog. Porada z edycją filmów jest kolejną z której skorzystalem – nie dość, że fajnie i dość prosto wytłumaczone to jeszcze działa. Odwiedzam Cię już któryś raz i zawsze coś nowego mnie zaskakuje

  • Coś widzę, że w ostatnich miesiącach nie dodałeś żadnych wpisów. Myślałem, że jak po takim czasie wejdę znów, na tego bloga to zobaczę kilka ciekawych notek, a tu nie ma nic. Ciekawe czy to jest brak czasu, czy po prostu znudziło ci się już prowadzenie bloga i bawisz się w co innego. Swoją drogą, kiedy już ktoś się zabiera do prowadzenia bloga to najważniejsza w tym wszystkim jest systematyczność, a to jest bardzo trudne osiągnąć.

    • Wróciłem, spowodowane było to brakiem czasu, zbyt wiele zleceń wziąłem na swoje barki. W tym roku po prostu nie przyjmuję wielu zleceń i mam nieco czasu na prowadzenie bloga