Montaż Video Tutoriale

Darmowy Kurs Sony Vegas

Darmowy kurs wideo Sony Vegas

Sony Vegas to niezwykle popularny program do montażu wideo czy jak kto woli nieliniowej obróbki wideo. Swoją popularność zawdzięcza swojej elastyczności, łatwości w edycji wideo oraz niezawodności. Program Sony Vegas głównie jest kierowanych do pół-profesjonalistów oraz profesjonalistów ale jak widać jest on wielce lubiany również przez wideo amatorów.

vegas pro 13

Popularność Sony Vegas skłoniła mnie do stworzenia darmowego kursu wideo w którym chce przybliżyć Ci podstawowe operacje w tymże programie do edycji wideo. Proszę Cię abyś wpisał się na listę osób, które otrzymają ten darmowy kurs Sony Vegas bowiem zaraz po zapisie, mając kontakt z Tobą będę mógł zapytać czego dokładnie chcesz nauczyć się w Sony Vegas. Jeżeli masz program z tym programem, nie wiesz jak rozwiązać swój problem bądź po prostu chcesz nauczyć się edytować wideo w Sony Vegas to chętnie Ci pomogę!

Zapisane osoby otrzymują darmowy kurs Sony Vegas który udostępniany jest tylko dla osób które zapisały się na listę. Nigdzie indziej nie znajdziesz tego kursu wideo.

Tak, chcę zapisać się na darmowy kurs Sony Vegas!

[box type=”info” ]

Twoje dane posłużą mi tylko do komunikacji z Tobą. Nikomu nie udostępniam tych danych. Ja też nie lubię SPAMu.

[/box]

1 komentarz