Montaż Video Tutoriale

Lekcje Adobe Premiere na Chomikuj

adobe premiere chomikuj

Wiele osób pytało mnie czy jest możliwość pobrania plików lekcji a nie tylko oglądanie na kanale YouTube.

Utworzyłem konto na chomikuj gdzie będę wrzucał pliki wideo z lekcjami do Adobe Premiere.

Adobe Premiere Chomikuj

Zapraszam na profil WideoNinja na portalu chomikuj.pl, na życzenie mogę wrzucać lekcje również na inne portale hostingowe które nie mają ograniczeń odnośnie tego ile wrzuca się danych oraz ograniczenia czasowego na np. 30 dni od wrzucenia. Kliknij w nagłówek powyżej aby przejść do portalu.

Wpisując poniżej dane otrzymasz dostęp do bezpłatnego kursu wideo Adobe Premiere PRO, który jest dostępny tylko dla zapisanych osób.
Ja też nie lubię SPAMu dlatego na Twoją skrzynkę trafią tylko wartościowe informacje.

Nie będę owijał w bawełnę, jest to zabieg czysto marketingowy bowiem portal chomikuj pozwoli mi dotrzeć do większej liczby osób a fraza Adobe Premiere chomikuj jest bardzo popularna.

Bartosz

Bartosz Bartczak - autor bloga. Pasjonat wideorejestracji montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dziele się wiedzą odnośnie świata edycji wideo. Na swoim koncie mam ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzyłem. Zostań ze mną Wideo Ninja!

2 komentarze

CommentLuv badge

  • Nie wierzyłam, że kiedykolwiek uda mi się dotrzeć do informacji jakie zawiera Twój fachowy blog. Niezwłocznie udam się na strony “chomiczka” i pobiorę sobie lekcję. Życzę dalszych sukcesów, strona powędruje do znajomych, a ja tu chętnie będą co jakiś czas zaglądać. Chociaż jak zdążyłam się zorientować, ty sam nie za często tu bywasz. Pozdrawiam Magda.

pudeko-premiere

Swobodna Edycja w Premiere - Bezpłatny kurs wideo

 

10 kroków abyś mógł edytować swobodnie swoje filmy w Adobe Premiere w przeciągu 5 dni. Dołącz do 3827 Kursantów. Zapisz się i otrzymaj pierwsze lekcje w przeciągu 5 minut.
Zapis udany!